pondelok 29. decembra 2014

Starostlivosť o pokožku v zime - časť V. - mini balenia

Doteraz som písala o starostlivosti o  tvár, vlasy, ruky aj nohy. V poslednom blogu článkov o starostlivosti o pokožku v zime by som rada upriamila pozornosť na šikovné mini cestovné balenia.
Zdroj: Igor Kupčo  www.ik-photo.com

MINI BALENIA


Zima je v plnom prúde. Na horách sa lyžuje, snowborduje, sánkuje alebo bobuje. Každý výlet či už s rodinou alebo bez nej vyžaduje zbalenie nemalého množstva kozmetiky. Väčšinou sa snažíme zbaliťdo jednej tašky, no nie vždy sa nám to podarí.
Konečne víkend. Vyrážame s rodinou na hory. Kufre pri tej našej štvorčlennej praskajú vo švíkoch a ja ešte stále nemám zabalenú kozmetiku. Mysliac, čo všetko potrebujem, ma chytá panika. A potom si nájdem svoje mini balenia. Bez nich ani na krok. 

Pohodlne sa zmestím do bežnej taštičky na drogériu (najradšej mám tie od mužskej modrej-začína na N :) ). Jeden mini šampón s aloe vera a balzám na vlasy s arganovým olejomsprchový gél s aloe veratelové mlieko s aloe vera alebo telový krém. Mojím najobľúbenejším je ten s jogurtom, no môžte si vybrať aj z verzie s pamajoránom alebo arganovým olejom. Krém na ruky je kamarát s mojou kabelkou, je ich nesmierne množstvo, už len rozjímať, či si vziať ten s medom, kamilkový, nechtíkový, s aloe vera, či arganovým olejom...., takže už ostáva len krém na nohy, najlepšie na unavené s pantenolom.

S takýmto vybavením viem ľahko prežiť intenzívny víkend na horách, ale aj každé plánované/neplánované "cesty na otočku". No a v neposlednom rade tieto praktické balenia ocenia všetci tí, ktorých čakajú kontroly na letiskách. 
  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára