Preskočiť na hlavný obsah

Darčekové balenia a tipy na darčeky

Darčeky vám rada zabalím 


Každý rok balím väčšinu darčekov pod stromček. Viem, mohla by som ich "odfláknuť" taštičkou (čo sa niekedy deje), ale vždy si nájdem čas, aby som aspoň jeden - dva balíčky zabalila do baliaceho papiera a do toho balíčka okrem darčeku dala aj trochu zo svojho času. Mám rada šuchot papiera, odvíjanie lepiacej pásky a všelijaké mašličkovanie... balenie darčekov je pre mňa vždy radosť.

Tento rok som dostala taký nápad, že by bolo skvelé, keby som vám s balením darčekov mohla pomôcť. Z množstva darčekových balení kozmetiky si viete vybrať, no ak je darček kúpený ako dar, treba ho ešte zabaliť, poprípade vhodiť do taštičky. 

A tak, keď do poznámky pri produkte, alebo na konci objednávky napíšete "VIANOCE" (alebo mi zavoláte, napíšete email), daný produkt vám rada zabalím.

Okrem pozitívnych ohlasov /fandím si/ - "Jéj, to je milé.", "Super", "Aspoň mám o starosť menej" tiež očakávam, že neulahodím všetkým. Nie som totiž profesionálna balička a dnešná prvá objednávka na zabalenie skončila tak, že sa mi od nervozity páska lepila na ruky a stále som nebola so sebou spokojná ... no proste sa vo mne ozvali výčitky typu "No čo som si to zas na seba vymyslela." :) 

"V jednoduchosti je krása".  Keďže sme "naturalcare", nečakajte prosím žiadne nablýskané papiere a obrovské mašle. Používam krabice, krabičky, baliaci papier v naturálnych farbách, špagátiky, drevené ozdoby, mnou háčkované ozdôbky ale tiež zopár "nie-prírodných" materiálov, ktorými sa snažím balíček doladiť tak, aby bol oku-milý. 😊. Skôr jednoduchý.


Tipy na darčeky

Poprosila som našu brigádničku-študentku-Lenku, aby mi z jej pohľadu urobila zoznam produktov, ktoré by vedela u nás na www.naturalcare.sk vybrať pre svoju kamarátku, sestru, mamu, babku, otca.  Vznikol neuveriteľne dlhý zoznam produktov, ktoré by dopriala svojim najbližším🙈 . Úplne ju chápem, som na tom podobne (dúfam, že také sme viaceré). Zoznam som musela značne skresať.

Ako prvé by som zablúdila určite do hotových darčekových balení. A v ďalšom kroku by som kombinovala výrobky, ktoré by som si nechala zabaliť 😊. Keďže nie každý máme neobmedzený rozpočet, snažila som sa, aby naša peňaženka ostala ako tak plná aj po vianočných nákupoch :D.  

Kamarátke / kolegyni / pani učiteľke by sme vybrali:

Hotový balíček: 

Poskladané výrobky: 

Skombinovať si môžete čokoľvek, čo sa vám u nás páči.


Mame / babke / starkej by sme vybrali:

Hotový balíček: 

Poskladané výrobky: 
Dal by sa urobiť nekončený zoznam možností, ktoré zaručene potešia každú žienku, ktorá má rada grécku kozmetiku. (Váhate? Kľudne mi zavolajte, napíšte. Rada vám poradím s výberom.)

Bratovi/ otcovi / dedovi by sme vybrali:

Hotový balíček: 

Aj ja som si všimla, že muži majú toho pomenej🤔 . Ale ruku na srdce .... kozmetika poteší viac mužov alebo ženy? Žiadneho som nevidela hovoriť "waaaaau", keď rozbaľoval pod stromčekom penu po holení :D. 

Skombinovať sa dá všeličo. No záverom chcem povedať, že vám rada s výberom pomôžem, poradím a keď budete o to stáť, tak aj zabalím 🎁🎀🎄.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Valentínsky príbeh

Blíži sa jeden z príjemných sviatkov venovaných láske. Sviatok Sv. Valentína, patróna zamilovaných,  tento rok pripadne na sobotu 14. februára 2015.  Pre niekoho je tento dátum dokonca dôvodom na uzatvorenie manželstva, pre niekoho magickou sobotou, kedy si partneri naplánujú romantický výlet, niektorí si večer otvoria fľašu vína a pre niekoho je to deň ako každý iný.  Neodmysliteľne k tomuto dátumu patria kvety, drobné darčeky, úsmevy a rôzne pozornosti a prejavy lásky. Ľudia majú k sebe akosi bližšie a vyznávajú si lásku. Vznik tohto sviatku je podľa mňa súbehom nepríjemných udalostí i príjemných zvykov spojených s prebúdzaním sa prírody, či oslavou rímskeho festivalu Lupercalia. Valentín bol kňaz, lekár a neskôr svätec.  Pochádzal z mesta Terni  na juhu dnešnéhoTalianska.  Jeho pôsobenie je úzko späté s vládou cisára Claudia II. Ten zakázal svojim legionárom ženiť sa, nakoľko zastával názor, že ženatý vojak svojou starostlivosťou o rodinu oslabuje svoju obetavosť a schopno

Cretan dittany

Zdroj: http://hermionesgarden.blogspot.sk /2011/05/origanum-dictamnus-dittany-of-crete.html Cretan dittany / Origanum dictamnus/ , dittany of Crete alebo hop majoran sú všetko názvy pre rastlinku rastúcu najmä v skalnatých horských oblastiach  Kréty.   Snaha o preklad do slovenčiny bola márna. Na botanickom fóre mi bolo doporučené používať latinský názov. Veľmi milá pani zo SAV prehľadala slovenské názvoslovie druhov a záhradkárske encyklopédie. Všade sa používa len s vedeckým menom bez prekladu do slovenčiny. Keďže ide o rastlinku príbuznú s oreganom a pamajoránom, môžme ju prekladať ako krétsky pamajorán alebo pamajorán z Kréty (Origanum dictamnus), ide však len o opisný tvar, nie doslovný preklad.   Ide o endemický druh ostrova Kréta, prirodzene rastie len na tomto ostrove, pestuje sa však aj v iných oblastiach pre farmaceutický priemysel. Pestuje sa v Embaros-e (na úpätí hôr Dikti pri Heraklione, je centrom pre pestovanie bylín) a v okolitých dedinách južne od He

Starostlivosť o pokožku v zime - časť V. - mini balenia

Doteraz som písala o starostlivosti o   tvár , vlasy , ruky aj nohy . V poslednom blogu článkov o starostlivosti o pokožku v zime by som rada upriamila pozornosť na šikovné mini cestovné balenia. Zdroj: Igor Kupčo   www.ik-photo.com MINI BALENIA Zima je v plnom prúde. Na horách sa lyžuje, snowborduje, sánkuje alebo bobuje. Každý výlet či už s rodinou alebo bez nej vyžaduje zbalenie nemalého množstva kozmetiky. Väčšinou sa snažíme zbaliťdo jednej tašky, no nie vždy sa nám to podarí. Konečne víkend. Vyrážame s rodinou na hory. Kufre pri tej našej štvorčlennej praskajú vo švíkoch a ja ešte stále nemám zabalenú kozmetiku. Mysliac, čo všetko potrebujem, ma chytá panika. A potom si nájdem svoje mini balenia. Bez nich ani na krok.  Pohodlne sa zmestím do bežnej taštičky na drogériu (najradšej mám tie od mužskej modrej-začína na N :) ). Jeden mini šampón s aloe vera  a balzám na vlasy s arganovým olejom ,  sprchový gél s aloe vera ,  telové mlieko s aloe vera  al